Karolinka - město na Valašsku

 / 

O městě

 / 

Aktuality

 / 

Oznámení MěÚ
 

Aktuality

1,SELECT * FROM aktuality WHERE (zobraz = '1') AND (id = 1976) ORDER by priorita ASC, datum DESC, cas DESC

12.01.2024 | Oznámení MěÚ

 

MĚSTO KAROLINKA HLEDÁ NOVÉHO ZUBAŘE/ZUBAŘKU

                                     AKTUALIZACE 29.1.2024 - 500.000, - Kč jako náborový příspěvek

Město Karolinka intenzivně hledá a přijme do svých řad zubaře/zubařku do moderní stomatologické ambulance. Nabízíme plně funkční vybavenou zubní ordinaci - nadstandardně vybavenou - se zázemím pro lékaře a sestru, v roce 2018 proběhla celková kompletní rekonstrukce (intraoreální RTG a kamera, endomotor k endodoncii aj.) V případě potřeby zajistíme kvalifikovanou zdravotní sestru, nabízíme uzavřené smlouvy se zdravotními pojišťovnami a zavedenou klientelu. Můžete si vybrat, zda budete pracovat jako zaměstnanec města, kdy zaměstnavatelem je Město Karolinka - odvádí sociální a zdravotní pojištění za zaměstnance. Plat lékaře, popř. sestry poskytuje rovněž město Karolinka a skládá se z několika složek: platový tarif, osobní ohodnocení, příplatek za vedení a pravidelné odměny. Další možností je v případě zájmu si po dohodě ordinaci od města odkoupit a pracovat zcela samostatně.

Mimo běžně poskytované benefity nabízíme financování dalšího vzdělávání, další investice do vybavení ordinace, k bydlení nabízíme velký - čtyřpokojový byt v centru města. Zajímavým benefitem je i náborový příspěvek ve výši 500.000, - Kč, který schválilo Zastupitelstvo Města Karolinka dne 22.1.2024.

Pro páry (manželství, partnerství, aj.) město nabízí odbornou ordinaci v oboru pediatrie či gynekologie.

Pokud tedy nechcete pracovat ve velkém a hlučném městě, nechcete řešit zadlužení, půjčky, úroky a úvěry u bank a líbila by se vám práce v malém městě uprostřed malebné přírody na Valašsku, tak pravděpodobně hledáme právě vás!

Bydliště v centru Karolinky mimo jiné nabízí služby Městského úřadu, Policie ČR, České spořitelny včetně bankomatu, České pošty, Pracovního úřadu, lékárny, zdravotního střediska, Zdravotnické záchranné služby, Hasičského záchranného sboru. K dalším potřebám můžete využít nákupní centrum Penny, Základní a mateřskou školu, Základní uměleckou školu, široké sportovní vyžití vč. skateparku, workoutového hřiště, vyhlášenou cyklostezku, oceňovaný Skiareál se zimním i letním provozem. Okolí Karolinky je oceňováno pro možnosti rekreace  (s nabídkou wellness i koupání v aquaparku či přírodní nádrži), okolní lesy jsou vyhledávané houbaři či milovníky turistiky, ve městě je Valašské národní divadlo, během roku probíhá řada kulturních a sportovních akcí.

 

Pro bližší informace volejte kdykoliv:

Bc. Oldřich Škorňák, místostarosta

e-mail: mistostarosta@mukarolinka.cz

tel: 571 116 252, 603 966 187

 

 

 
 

Městský úřad Karolinka

Radniční náměstí 42
756 05 Karolinka
IČ: 00303909

 Úřední hodiny

    Pondělí: 8:00 - 11:00   12:00 - 17:00
    Středa: 8:00 - 11:00   12:00 - 17:00
           
   

 

 
Partneři
Papradno  
Bytča  
Púchov  
Vysoká nad Kysucou
 
 

východní morava     valašsko     valašsko horní vsacko     kudy z nudy