Vítejte

na oficiálních webových stránkách města Karolinky

 

Map of Karolinka

Úřední deska
 
 
Partneři

Papradno

Bytča

Púchov

Vysoká nad Kysucou
 
 
Odkazy
 
 
počítadlo.abz.cz

Fotogalerie

 

Republikový kvalifikační závod žáků - Obří slalom 2. kolo, které postavil Ivan Hrstka (07.02.2010)

Ve dnech 6. až 7. února 2010 se ve SKI AREÁLU KAROLINKA konal Republikový kvalifikační lyžařský závod mladších a starších žáků a žákyň ve slalomu a obřím slalomu.

 
 
Eliška Přibylová, startovní číslo 10, na startu druhého kola, že by se kochal výhledem na údolí Raťkov?
 
 
Ivana Novakovská, startovní číslo 16, projíždí horní části tratě
 
 
Helena Schrommová, startovní číslo 24, vyjíždí z průseku na mírnější část sjezdovky
 
 
Dominik Reček, startovní číslo 52, se v této chvíli asi nekochá pohledem na Karolinku
 
 
Martin Valeš, startovní číslo 63, má již polovinu druhé jízdy za sebou
 
 
Startovní číslo 62 patřilo v tomto závodě Janu Kučerovi
 
 
Startovní číslo 61 na trati – POZÓÓÓR JEDŮŮŮ!!! (Martin Kejval)
 
 
Martin Štěpán, startovní číslo 54 si jede pro stříbrnou medaili
 
 
Své vedení si Jan Skořepa, startovní číslo 53, uhájil i ve druhém kole
 
 
Jan Kovář, startovní číslo 68, najíždí do závěrečného úseku obřího slalomu
 
 
Martin Kejval, startovní číslo 61, už v této chvíli vidí CÍL
 
 
Startovní číslo 71 patří Jakubovi Pospíšilovi, který se řítí do cíle
 
 
Radek Houser s číslem 77 již před cílem
 
 
Petr Vybíral, startovní číslo 90 v závěrečné pasáži tratě tohoto závodu
 
 
Martin Stojmenov, startovní číslo 84 již ví, že dojede do cíle
 
 
Pohled od cíle na závodníka s číslem 88, které v tomto závodě patřilo Stanislavu Sehnalovi
 
 
Republikový kvalifikační závod - Obří slalom starší žačky – 07.II.2010
1.	Drozdíková Dominika 	(st.č. 2) 	Bižu Jab
2.	Průdková Barbora 		(st.č. 9) 	Ski Bílá
3.	Čamková Veronika 		(st.č. 7) 	SK Vel Mez
4.	Zahálková Tereza 		(st.č. 5) 	Junior Bo
5.	Led
 
 
Republikový kvalifikační závod - Obří slalom starší žáci – 07.II.2010
1.	Skořepa Jan 			(st.č. 53)	ST Sv Petr
2.	Štěpán Martin 		(st.č. 54) 	Kralupy
3.	Janík Dominik 		(st.č. 60) 	ST Sv Petr
4.	Kučera Jan 			(st.č. 62) 	Sp Rokyt
5.	Klemš Václav 		
(
 
 
Republikový kvalifikační závod - Obří slalom mladší žačky – 07.II.2010
1.	Volopichová Josefína 	(st.č. 10) 	SA Špindl
2.	Kotrlová Petra 		(st.č. 7) 	Ski Vsetín
3.	Borkovcová Adéla 		(st.č. 9) 	So Deštné
4.	Melová Kateřina 		(st.č. 1) 	Ski Opava
5.	Bá
 
 
Republikový kvalifikační závod - Obří slalom mladší žáci – 07.II.2010
1.	Forejtek Filip 			(st.č. 62) 	ST Sv Petr
2.	Zabystřan Jan 			(st.č. 57) 	SA Špindl
3.	Straka Jan 			(st.č. 53) 	Chomutov
4.	Červinka Adam 		(st.č. 65) 	SA Špindl
5.	Kejhar Petr
 
 
 

Kalendář akcí

únor 2020
po
út
st
čt
so
ne
 
 
 
 
 
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 9
 10
 11
 12
 13
 14
 16
 17
 18
 23
 24
 25
 26
 27
 29
 
 
 
 

Kontakty

Městský úřad Karolinka

Radniční náměstí č. 42
756 05 Karolinka
IČ 00303909

 

Úřední hodiny

 

ID datové schránky: fgcby4a

 

sekretariát: 571 450 421,

                   571 116 251


podatelna@mukarolinka.cz

 

stavební úřad: 571 450 511

 

 

czechpoint

 

Informační centrum Karolinka

 

 
 
 
 
 
 

Poděkování sponzorům

 

 

 

 

 

 



www.dinopark.cz